חיזוק עמודים בניין

מור בניה, המומחים לשיפוץ בניינים, RENOVATIONS.CO.IL, מבצע 30% הנחה. החברה שיפצה כ-190 בניינים, מומחים לתיקון וחיזוק עמודי בניין על פי מפרט טכני של מהנדס מוסמך ממאגר החברה. החברה שיקמה וביצעה עיבוי לכ 750 עמודים בכל איזור תל אביב רבתי. מהנדס מוסמך מאשר ביצוע עבודות.

pic9

מור בניה RENOVATIONS.CO.IL, חברה מובילה לחיזוק עמודים על פי תוכנית מהנדס מפרט טכני. החברה נמצאת במבצע 30% הנחה. החברה שיפצה כ-190 בניינים כולל מבנים מסוכנים, צוות לשיפוצי דירות ברמת בתי מלון. משפצים קירות חיצוניים של בניינים כולל צבעי איטום מהמובילים בשוק. עבודות עם פיגומים, סנפלינג, ובמות הרמה. מחזקים עמודי בניינים נגד רעידות אדמה, שיפוץ הבניין כולל את כל האלמנטים הנדרשים. התוצאה הסופית – בניין משופץ כחדש, כולל חניות שבילי גישה, גדרות, מערכת אינסטלציה חדישה, איטום הגג וכו'. כמו כן לחברה צוות מיומן לשיפוץ דירות, משרדים, ברמה הגבוהה ביותר.

חיזוק העמודים הינו סעיף חשוב בחיזוק המבנה וחיזוק הבניין נגד רעידת אדמה.

חברתנו מעסיקה מהנדס קונסטרוקטור המפקח ונותן תכנית לטיפול בעמודים.

עמודים עם פגיעה קלה מאוד, מפורק הבטון הנפוח או הטיח, מבוצע בדיקה של הברזל ומצבו. מגיעים עד לעומק הבטון, מטפלים בברזל בלחץ, קרי שטיפה ושפשוף עם מברשות ברזל ודיסק. לאחר מכן מבוצע על הברזל (במידה ומצבו עדיין טוב) מריחת סיקה מונטופ – חומר שווצרי נגד חלודה ולאחר מכן טיפול בבטון נקי מיוחד סיקרפ בטון לא מתכווץ או ש"ע סטרוקצ'רייט ארה"ב בטון בעל חוזק ועמידות לאורך שנים רבות.

pic8

במקרים קיצוניים בהם העמודים במצב גרוע, יש לפרק את כל הבטון מסביבם, להגיע לשלד של העמוד, לבצע רשת ברזל 10Æ או 12Æ עם חישוקים להגיע לקורת היסוד ע"י חפירה לעומק ולקדוח מחדש את הברזלים בעומק. לאחר מכן ממלאים בבטון ויש לנו עמוד חזק

חיזוק עמודים בנין בקומת הקרקע

בתל-אביב ברוב הבניינים מצב העמודים גרוע ביותר. העמודים מהווים את הרגליים של הבנין. יש צורך לחזקם או לעבותם בבטון חדש ע"י חפירה בקרקע, קידוח בקורת יסוד והכנסת מוטות ברזל חדשים מסביב לעמוד. לאחר מכן יציקת בטון מסביב לעמוד בטון בעמידות גבוהה לקבלת עמוד חדש וחזק.

1

תיקון עמודים

טיפול בבטון ע"י הורדת בטון ישן והורדת טיח מסביב לבטון, גילוי הברזלים החלודים, מריחת חומר נגד חלודה ולאחר מכן מילוי בטון סטרקצ'רייט בטון עמיד לשנים רבות. כמו כן אפשר למלא בטון מסוג סיקה רפ.

גלריה

טיפול בברזל הבטון

טיפול בברזל הבטון יבוצע רק לאחר שגילינו את הברזל בתוך הבטון ע"י איזמילים עדינים מסביב לברזל עד לגילוי הברזל באופן מלא. ברזלים ישנים יוחלפו לברזלים חדשים.

renovated2