עבודות שיפוצים

מור בניה, המומחים לשיפוץ בניינים, RENOVATIONS.CO.IL, מבצע 30% הנחה. החברה שיפצה כ-190 בניינים, תיקוני טייח לקירות חוץ ובטונים, מרפסות ומעקות גג, צבעי איטום מהמובילים בשוק, צוותים לשיפוצי דירות ברמת בתי מלון.

IMG-20131115-WA0001

עבודות שיפוצים

מדינת ישראל היא מדינה צעירה מאד, אחת הצעירות בעולם. נסיבות הקמתה הובילו לסגנון בנייה ייחודי מאד בעיקר באזורי הפריפריה. שם נבנו במהירות מסחררת בניינים, אותם אנחנו מכנים לעיתים בלוקים, על שם אבני הבנייה מהם נוצרו, כמו חלקי משחק של לגו. בבניינים הללו השתכנו העולים החדשים שהגיעו וככל שגלי העלייה רבו כך גם התפשטות הבניינים על הערים החדשות דאז. כיום, פחות משבעים שנים לאחר מכן קשה מאד להתעלם מכך שאותם בניינים נמצאים לרוב במצב די קשה מבחינת תחזוקה,בחזית ובפנים הדירות.

שיפוצים בתל אביב

בעשורים האחרונים עוברת העיר תל אביב כמו ערים רבות אחרות סוג של מתיחת פנים, נדמה ששיפוצים בתל אביב מתרחשים בכל פינה. עבודות שיפוצים מתקיימות בדירות רבות בעיר במקביל במטרה להשמיש אותם למגורים או עבודות שיפוצים למטרת השכרה בסופו של דבר.

שיפוצים בתל אביב הם אכן נפוצים ביותר אך לא רק, עבודות שיפוצים מתקיימות בפריפריה חלקן אפילו הופכות עם הזמן להרס מוחלט של הבנייה הקודמת ובנייה מחודשת. בעיקר בגלל התראות על מצבו הרעוע של הבנייה ואי עמידה בתקנים.

עבודות שיפוצים, למי זה מתאים

אם יש ברשותכם דירה ישנה, אותה אתם מבקשים לשפץ ולעצב כדאי שתיקחו בחשבון שעבודות שיפוצים אורכות זמן רב והרבה מאד טרחה. בחרו בקבלן עבודות שיפוצים בעל מוניטין עליו תוכלו לסמוך שיפקח על התנהלות השיפוץ.

אין ספק שאפשר להתנהל גם ללא קבלן שיפוצים, לנווט בין בעלי המקצוע ולנהל את הפרוייקט, אך אם אין ברשותכם את הזמן המתאים להקדיש לפרויקט מהסוג הזה ואם אתם לא יודעים דבר וחצי דבר על עבודת שיפוצים וותרו על האתגר, בחרו קבלן וודאו שהוא עומד בציפיותיכם.