קבלן שיפוצים בתל אביב

מור בניה, המומחים לשיפוץ בניינים, RENOVATIONS.CO.IL, מבצע 30% הנחה. החברה שיפצה כ-190 בניינים. החברה יוצאת במבצע של 30% הנחה לתיקוני טייח לקירות חוץ ובטון , שיפוץ מרפסות ומעקות גג, וצבעי איטום מהמובילים בשוק.

התקשרו לקבלת הצעת מחיר טלפון: 050-8750827 משרד : 035774465

IMG-20131115-WA0001

חברת "אמנות השיפוץ" חברה מובילה בשיפוצי דירות בת"א ושיפוצי בניינים בתל-אביב, שיפוץ בת"א, שיפוצי בתים בתל אביב. אמנות השיפוץ חברה בעלת ותק של 25 שנות ניסיון וביצוע של 190 בניינים ששודרגו חוזקו ותוקנו בשיפוצי בניינים בת"א. כמו כן החברה שיפצה בתים ולמעלה מ-100 דירות. קבלן שיפוץ דירות בתל-אביב ברמת ביצוע של בתי מלון בליווי אדריכלית. החברה רשומה בהתאחדות קבלני השיפוצים, החברה זכתה בתואר בית העסק הנבחר, מנכ"ל החברה גבריאל מור קיבל את פרס אות נבחרי המשק עם נסיון של שיפוצי 190 בניינים בת"א כולל שיפוץ בתים בת"א ובנוסף 100 שיפוצי דירות בת"א.

מנכ"ל החברה מבקר ומתעדכן באופן שוטף בקבל נתונים על סוגי החומרים המובילים בשוק בעלי תו תקן. החברה מבצעת עבודות שיפוצים באיכות גבוהה ביותר עם חומרים ברמה הגבוהה ביותר ובפיקוח מהנדס קונסטרוקטור מהמובילים, בסיום מתקבלת תוצאה מעולה וברמה הגבוהה ביותר ולראייה עשרות פרויקטים של שיפוצי בניינים בת"א ושיפוצי דירות בת"א.

כחברה קבלנית לשיפוצים בת"א – החברה מבצעת עבודות בשילוב צוותי מומחים לשיפוצי דירות בת"א ושיפוצי משרדים מתחילתה ועד תומה, כל סוגי העבודות, שיפוצים כלליים.