שיפוץ בתים משותפים

מור בניה, המומחים לשיפוץ בניינים, RENOVATIONS.CO.IL, מבצע 30% הנחה. החברה שיפצה כ-190 בניינים, תיקוני טיח ושיקום בטונים לקירות חוץ, איטום וצבע לקירות, תיקון מרפסות, מעקות גג, צבעי איטום מהמובילים בשוק, צוותים לשיפוצי דירות ברמת בתי מלון. תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברתינו ללא עלות.

IMG-20131115-WA0001

החברה שיפצה למעלה מ-140 בנינים ו-100 דירות, שיפוצי פנים הדירה, שיפוץ וילות, שיפוץ בתים פרטיים, שיפוץ בית. החבילה לשיפוצים חיצוניים כוללת מפרט טכני עשיר הכולל חידוש מעטפת חיצונית באופן יסודי, שיקום המרפסות וחיזוקים, תיקון מעקה הגג וחגורה חדשה, תיקון קירות חיצוניים, תיקוני בטונים במערכת סיקה שוויצרי או סטרקצורייט ש"ע חומר אמריקאי מוביל לאיטום תיקוני טיח כלליים או סילוק כל שכבות הטיח הישנות ויישום של טיח חדש, טיח צבעוני או שליכט צבעוני בגמר, שליכט צבעוני נירלט או שליכט צבעוני חב' נצור או שליכט צבעוני של ???? אופציה לקירות הבניין או הבית היא אפשרות לחיפוי שיש חיצוני או קרמיקה בחזיתות הבניין.

שיפוץ בנינים כולל שיפוץ עמודי הבניין קרי חיזוק או עיבוי עפ"י מפרט מהנדס קונסטרוקטור שמפעילה החברה שצמוד לקבלן ומפקח ומעביר תוכניות קונסטרוקטיבי. את ביצוע שיקום העמודים, חיזוק החגורות, חיזוק הקורות, כמו כן החברה מחזקת את המבנה או את הבניין נגד רעידות אדמה עפ"י תוכנית חמא 38. בסיום מתקבל בניין משופץ יפה ומשודרג, כולל שבילים בחצר מגרנליט, לובי מפואר וחדר מדרגות חדש.