שיפוץ ובנייה

מור בניה, המומחים לשיפוץ בניינים, RENOVATIONS.CO.IL, מבצע 30% הנחה. החברה שיפצה כ-190 בניינים, תיקוני טיח ושיקום בטונים לקירות חוץ, איטום וצבע לקירות, תיקון מרפסות, מעקות גג, צבעי איטום מהמובילים בשוק, צוותים לשיפוצי דירות ברמת בתי מלון. תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברתינו ללא עלות.

IMG-20131115-WA0001

בנוסף חברתנו מבצעת עבודות צבע בסיום לקירות הבניין, צבע גמיש או שליכט צבעוני, חיפוי קירות בשיש, שיפוץ לובי הבניין, שבילים מגרנוליט, שבילים משיש, שיפוץ חיצוני המלווה במהנדס בניין- קונסטרקטור- המפקח על עבודות השיפוצים ובסיום תעודת אחריות על עבודות השיפוצים בבניין. כמו כן החברה מבצעת שיפוצי דירות, שיפוץ חדרי אמבטיה ומטבחים (ראה בקטגוריות שיפוץ בניינים חיצוני, שיפוץ דירות ומשרדים, ושיפוץ חדרי מדרגות).

תמ"א 38 – חברת אומנות השיפוץ מבצעת חיזוק ע"פי תמ"א 38 של עיריית תל-אביב לחיזוק נגד רעידות אדמה. חברתנו מציעה לבעלי הבניין אפשרותלשיפוץ הבניין החיצוני, התקנת מעלית פנימית או מעלית חיצונית, שיפוץ חדר מדרגות, שיפוץ הלובי, חידוש ושדרוג מעטפת הבניין, כולל חיפוי שיש בקירות או שיפוץ ע"י צבע טמבור, צבע גמיש או צבע נירלט גמיש, או נירוקריל, קירות החלקה וגמר בצבע נגד רטיבות, צבע מיוחד לקירות חיצוניים.

אנחנו מציעיםבנייתדירות על גג הבניין: בתמורה לתמ"א 38 יקבלו הדיירים בניין משודרג כולל מעלית, שיפוץ חיצוני כללי, מדרכה ושבילים, לובי חדש, מעליות מפוארות, בניית 2 -4 דירות חדשות על גג הבניין. בגמר השיפוץ מתקבל בניין משופץ ומשודרג כולל חניות לרכבים, אספלט חדש, מדרכות ושבילים, מערכת אינסטלציה חדשה, מעקות וגדרות, למעשה שיפוץ כללי של הבנין וכמובן תמ"א 38 חיזוק ועיבוי העמודים נגד רעידות אדמה באישור עיריית תל-אביב ובפיקוח מהנדס קונסטרקטור ואדריכל המלווים את הפרויקט הנ"ל. זהו למעשה פרויקט של יזמות נדל"ן המהווהעסקת קומבינציה, שבמסגרת הבתמורה לשיפוץ ושדרוג הבניין חברתנו מקבלת את זכויות הבנייה על הגג בתל-אביב.