שיפוצניקים – שיפוצניק

מור בנייה שיפוצניק, שיפוצניקים, מומחים לשיפוץ בניינים חיצוני בתל אביב

מור בניה, המומחים לשיפוץ בניינים, RENOVATIONS.CO.IL, מבצע 30% הנחה. החברה שיפצה כ-190 בניינים. תיקוני טיח ושיקום בטונים לקירות חוץ, איטום וצבע לקירות, תיקון מרפסות, מעקות גג, צבעי איטום מהמובילים בשוק, צוותים לשיפוצי דירות ברמת בתי מלון. תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברתינו ללא עלות.

IMG-20131115-WA0001

"אמנות השיפוץ" חברה קבלנית המובילה בתחום השיפוצים. אנו מעסיקים כעזר שיפוצניקים או שיפוצניק אבל אלו נבחרים בקפידה ואפשר לומר שכל אחד מהשיפוצניקים המועסקים אצלנו שנולדו עם המקצוע והכישרון לעבוד במקצוע. "אמנות השיפוץ" החברה המובילה לשיפוצים בישראל ובמיוחד באזור גוש דן כחברה העוסקת בשיקום שיפוץ ושדרוג בניינים, הזוכה בפרס העסק הנבחר גם בשיפוצי דירות ושיפוצי משרדים באזור המרכז.

שיפוץ דירות ברמת ואיכות של בתי מלון ברמת גימור גבוהה ביותר ולראיה העבודות שהחברה מציגה בפני לקוחותיה. החברה מנוהלת ע"י מר גבי מור המעסיק שיפוצניקים שכירים וקבלני משנה בניהול פרויקטים. אולם אלו עובדים עם החברה במשך שנים רבות ומהווים את הערך המוסף לעבודות מיוחדות בשיפוצי בניינים, כאר יש צורך לתת ולמסור פרויקטים במהירות שיא.

כל שיפוצניק שהחברה מעסיקה נבחר בקפידה! שיפוצניק המועסק עם ידינו משמש כיד נוספת לצוות המקצועי הקיים ושיפוצניקים שנראים למשימות בהם יש צורך בעבודות מיוחדות עם הצבת פיגומים בחזיתות של בניינים בהם ישנם חנויות ועסקים ונדרשים ללוח זמנים צפוף ביותר, ובכדי למנוע הפרעה לפעילותם השוטפת של העסקים – החברה לשיפוצים "אמנות השיפוץ" מתגברת את כוחה בצוות שיפוצניקים נוסף, על צוות ידוע וקבוע של שיפוצניקים או שיפוצניק פרלינסר העומדים לרשות החברה במצבים בהם נדרשים לבצע שיקום חזיתות של בניינים, בהם יש עסקים, משרדים או חנויות ברחובות ולכן אין אפשרות להציב את הפיגומים למעלה מ-7 ימים בחזית הבית לכן שיפוץ הבניין או שיפוץ דירה / משרד מתבצע ע"י הוספת כח משמעותית שעומדת לרשות החברה הידועה בתחומה וגם בכוחה לבצע פרויקטים במהירות שיא וללא פגיעה באיכות ביצוע העבודות של שיפוץ חזיתות הבנין, או שיפוץ בתים או שיפוץ הדירה, שימוש בחומרים ובאיכות הגבוהה, הפיקוח ההנדסי וכח האדם הגדול נותן את היתרון הגדול והתוצאה טובה לכולם.