תמ"א 38

מור בנייה, תמ"א 38 בתל אביב, חברה מובילה לחיזוק בניינים נגד רעידות אדמה על פי תמ"א 38.

דייר/ת ולקוח/ה יקר/ה,

חברתנו הינה חב' יזמית ופועלת כקבלן בנייה, ולפיכך אנו מציעים לדיירי הבניין עסקת קומבינציה המציעה שיפוץ כללי,הכולל בתוכו בנייתמעלית ושדרוג הבניין, וחיזוק הבניין כנגד רעידות אדמה ע"י תוכניות קונסטרוקטור מומחה, שתאושר ע"י עיריית ת"א. בתמורה לקבלת הגג אנו מציעיםאת שיפוץ הבניין בצורה יסודית על פימפרט עשיר + מעליות + לובי מפואר + ציפוי הבניין בטמבור פלקס או שליכט צבעוני או שיש משובח.

חברתנו מעניקה ערבויות בנקאיות ומקושרת עם גופי מימון מהידועים בשוק לצורך כך. הקשר המיוחד מעניק לדיירים את כל הבטחונות הדרושים לביצוע יעיל ומהיר של שיפוץ הבניין.

תמ"א 38, אינה רק סיסמא!

זהו צו השעה בישראל, היות ונצפות בעתיד רעידות אדמה שתגרומנה חלילה, להרס מבנים ונזקים רציניים העלולים להיגרם לאלפי בניינים ומבנים ישנים בת"א בעיקר ובארץ בכלל.

כדאי היום להרים את הכפפה ולממש אתתוכנית תמ"א 38– בנייה על הגג תמורת חיזוק הבניין, הקמת מעליות, חידוש ושדרוג כללי שייתן לבניין מראה חדש ומתיחת פנים.

יש לקחת בחשבון שהרווח היזמי לקבלן הבונה נבחןולא תמיד נמצא כלכלי, כך שקבלנים רבים מסתייגים מביצוע תוכנית זו.

הרבה יזמים וקבלנים שבדקו כדאיות אל מול השקעות בפרויקטים מסוג זה, נסוגו אל מול העלויות הכבדות בהרמת הפרויקט.רק חברות אמידות מאוד כלכלית עם יכולות ויזמות פיננסית מסוגלות ללקחת על עצמן אתעלויות חיזוק הבניין, הערבויות לדיירים,תשלומי מס השבח, והיכולת לממן את כל המרכיבים הכוללים: תשלומים להקמת מעלית, תשלומים לחידוש ושיקום הבניין בתמ"א 38 וכמובן גם אפשרות לקבלת מינוף בנקאי לליווי הפרוייקט מבנקים. כל הנתונים הנ"ל לא יכולים להתבצע באופן עצמאיע"י דיירי הבניין – אין להם את הכח, הידע והאמצעים הנ"ל, ומנסיוננו בעבודה בבתים משותפים נוצרים סכסוכי שכנים עקב המיזם המשותף שמגיע לעיתים רבות לחוסר הסכמה ולטרפוד התוכנית לשיפוץ הבניין.

לכן יזם חיצוני אמיד יכול להוציא ולממש את המיזם, ולשדרג בצורה משמעותית את הבניין הישן כך שייראה חדיש ביותר.

תמ"א 38 בנייה על גגות

בנייה על גגות

גוף פרטי כחברתנו, בשיתוף עם גורם בכיר בשוק, נותנים את הבטחון והשלווה שהפרוייקט יושלם במהרה, ויעמוד בכל המבחנים והקריטריונים הנדרשים ע"ימחלקת ההנדסה של עיריית ת"א.אנו מבטיחים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שיפוץ הבניין, ולאפשר לדיירים לקבל הסכם משפטי חתום במעמד עורכי הדין של החברה ושל הדיירים.

דייר/ת נכבד שלום רב,

חברת אומנות השיפוץ מתמחה בבניית גגות על בניינים קיימים, על פי תוכנית תמ"א 38. החברה מתחייבת בהסכם משפטי- כולל מתן ערבויות ובטחונות לחיזוק הבניין נגד רעידות אדמה, שיפוצו היסודי, בניית מעלית, שיפוץ החצר (שבילים,לובי), שיפוץ מעטפת וחיפוי שיש, חלונות חדשים ותריסים חשמליים. עם סיום העבודה, הבניין ייראה כבניין שנבנה מחדש (ניתן לקבל פרטים נוספים ותמונות להמחשה באתר החברה). בתמורה לכל אלה, חברת אומנות השיפוץ תקבל מדיירי הבניין את זכויות הבנייה בגג.

ישנם בניינים בהם זכויות הבנייה קטנות, כלומר- ניתן לבנות רק 2-3 דירות קטנות, עובדה המקטינה בצורה משמעותית את כדאיות ביצוע השיפוץ והבנייה על הגג. לפיכך, כל תמ"א 38 נבדקת לגופה, על מנת ששדרוג הבניין יהיה לשביעות רצונכם ורצוננו. לצורך ביצוע חיזוק הבניין ושיפוצו וקבלת היתרי הבנייה מהעירייה, נחוצה הסכמה של לפחות 66% מדיירי הבניין. במידה וקיימת הסכמה זו, חברתנו מוכנה לחתום איתכם חוזה מול עוה"ד שלכם ולתת את כל הביטחונות והערבויות הנדרשות למימוש ופיתוח הפרוייקט.

יש צורך להעביר אלינו את רשימת הזכויות שאפשר לקבל על גג הבניין, לאחר שבדקתם זאת מול העירייה, על מנת שעו"ד מומחה בתחום יבדוק את הנתונים. לאחר שיהיו ברשותנו כל הנתונים הנ"ל, תתקיים פגישה של דיירי הבניין עם מנכ"ל החברה, כדי לקדם את ביצוע הפרוייקט. אנו,כקבלני שיפוצים, מתחייבים לעמוד בלוח זמנים לביצוע הפרוייקט לשביעות רצונכם.

לתשומת לבכם, אין אנו באים לפגישות ועד כדי לשכנע את דיירי הבניין המתנגדים לשיפוץ בנחיצות פרוייקט זה שישדרג את הבניין בצורה משמעותית. במידה ויש דיירים המסרבים לביצוע התמ"א, ניתן להפנותם לאתר החברה שלנו: www.renovations.co.il על מנת שיוכלו להתרשם מפרוייקטים שביצענו בעבר ולקבל מידע נוסף על תוכנית תמ"א 38.

כמו כן, נוכל להעביר לעו"ד מטעמכם את כל הבטחונות הנדרשים לביצוע ומימוש פרוייקט תמ"א 38, כולל הכנת תוכנית הנדסית תקנית ע"י מהנדס. חשוב להדגיש, כי לחברת אומנות השיפוץ יש את כל הביטחונות והערבויות הנדרשות לשם ביצוע השיפוץ של הבניין, והחתימה על מימוש התמ"א בבניינכם תתבצע במשרד עו"ד. נשמח להיפגש בהקדם, על מנת לספק הסברים נוספים ולקדם את השיפוץ והחיזוק של בניינכם.

בכבוד רב,