בניה קלה

חברת רנוביישן שיפוצים מתמחה בכל עבודות הבניה והשיפוצים לבית ולעסק. כחברה מובילה בתחומה אנחנו מציעים בין השאר שיטות וטכנולוגיות של בניה קלה בשיטה חדשנית החל מ-7 אלף, הכל כלול – זהו המחיר הזול והמשתלם ביותר בישראל, בהתחייבות!

בניה קלה וירוקה מבטיחה חיסכון משמעותי בזמן, בעלויות ובצריכת אנרגיה

ענף הבניה מתפתח ומתקדם כל הזמן, עם זאת בישראל נהוג לבנות באמצעות שיטות ותיקות ומסורתיות בעוד שבשאר העולם, בעיקר במדינות המערב, יש טכנולוגיות בניה מתקדמות ואיכותיות יותר. רק בשנים האחרונות החלו חברות מובילות בענף הבניה, ובראשן חברת רנוביישן שיפוצים, ליישם שיטות בניה חדשניות ומתקדמות יותר. בניה קלה בשיטה חדשנית מבטיחה ללקוח הסופי תוצאות נפלאות ואיכות חיים גבוהה יותר, ובנוסף הלקוח זוכה למבנה בעל כושר בידוד ואיטום יעיל יותר ולחיסכון ניכר בהוצאות המיזוג.

בניה קלה ומודולרית בהתאמה אישית מלאה

בניה קלה ומודולרית הינה השיטה הנפוצה והרווחת ביותר בתחום הבניה במדינות כמו ארצות הברית, קנדה, גרמניה וצרפת. זו שיטה חדשנית ומתקדמת המחליפה שיטות בניה מסורתיות הנפוצות בישראל שמבוססות על בטון, בלוקים וטיח. בבניה הקלה מיישמים את החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ומייצרים למעשה שיטה חדשנית המהווה אלטרנטיבה לבניה המסורתית מאחר ובניה קלה היא חסכונית, מודרנית, איכותית יותר, ירוקה וידידותית לסביבה.

שיטת הבניה הקלה והאקולוגית מביאה בשורות של ממש לצרכנים בישראל, זו שיטה חדשנית ואיכותית יותר לבניה של בתים פרטיים, מבנים תעשייתיים, מבני מגורים (בניה רוויה) ומבני מסחר, השיטה החדשה מבטיחה בין השאר את היתרונות הבאים:

  • הוזלה משמעותית בעלויות הבניה או תוספת הבניה.
  • קיצור משמעותי בזמן העבודות.
  • מינימום פגיעה בסביבה.
  • פסולת בנייה מועטה.
  • חיסכון משמעותי בעלויות החימום והקירור בגלל הבידוד היעיל.
  • בידוד אקוסטי משופר.
  • גימור אחיד ויוקרתי.
  • תחזוקה פשוטה וחסכונית.

חשוב להדגיש כי בבניה קלה בשיטה חדשנית החל מ-7 אלף שקל הכל כלול משתמשים רק בחומרים איכותיים ועמידים העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר. ניתן לחסוך כ-30% עד 50% בעלויות הבניה בהשוואה לעלות הנדרשת אם בוחרים בשיטות הבניה הקונבנציונליות, ובנוסף ניתן לתכנן את המבנה בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח וחלומותיו מבחינת עיצוב וסגנון חיים.

אילו מבנים אפשר להקים בשיטת הבניה הקלה?

חברת רנוביישן שיפוצים המתמחה בשיטת הבניה הקלה והירוקה מיישנת את הטכנולוגיות החדשניות להקמת מגוון מבנים כמו בתים פרטיים, וילות יוקרתיות, כיתות לימוד, מבני ציבור, מחסנים לוגיסטיים, מבני תעשייה ומסחר, גני ילדים, משרדים ניידים, צימרים, תוספת בניה על הגג, סגירת מרפסות, הוספת חדר ועוד.

חשוב לציין כי בניה קלה מתאימה לכל הלקוחות, השיטה החדשנית מביאה לחיסכון משמעותי בכסף, בזמן, בעלויות הבניה והתחזוקה ולמינימום פגיעה בסביבה. בניה קלה, נקראת גם בניה ירוקה, כדאי להזמין רק מחברה מקצועית ובעלת ניסיון וידע רב בתחום, לכן אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ עם נציגי חברת רנוביישן שיפוצים כדי להכיר את השיטה המתקדמת ועל מנת לקבל החלטה משותפת לגבי שיטת הבניה המתאימה ביותר עבורכם.

למידע נוסף ולהזמנת עבודות לבניה קלה החל מ-7 אלף הכל כלול על ידי רנוביישן שיפוצים – התקשרו עכשיו ותיהנו גם אתם מפתרון איכותי, מחיסכון ניכר בעלויות הבניה ומיתרונות רבים נוספים.

תוכן העניינים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לשיפוץ הבית או העסק שלכם ללא תשלום?

צרו עמנו קשר - 054-3566438

Call Now Button