צביעת דירה

צביעת דירה על ידי חברת רנוביישן שיפוצים מבטיחה לכם נכס מטופח, תחושה מרעננת ואווירה ביתית ונעימה יותר. אחת לכמה שנים חשוב לצבוע את קירות הפנים של הדירה כדי לשנות את עיצוב הנכס וכדי לטפח את הדירה ולשמור על ערכה בשוק החופשי. מומלץ להזמין צבעי מקצועי ואמין כדי לצבוע את הקירות, כך נהנים מתוצאות מרשימות, ממראה יוקרתי ומעבודה מהירה ונקייה הכוללת אחריות.

מה משפיע על מחיר העבודה לצביעת דירה?

חברת רנוביישן מתמחה בכל עבודות השיפוצים ומציעה שירות בפריסה ארצית רחבה. כחברה מובילה בענף השיפוצים אנו מציעים שירות צביעת דירה החל מ-1,300 שקל ע"י צבעי מקצועי וצוות מנוסה ויעיל. כדאי לדעת כי עלות עבודות הצבע מושפעת מכמה גורמים כגון:

 • שטח הדירה ומספר חדרים – ככל ששטח הדירה ומספר החדרים גדול יותר מחיר צביעת הדירה צפוי לעלות יותר.
 • מצב הקירות – אם הקירות סובלים מבעיות רטיבות ועובש יש לטפל בקירות לפני הצביעה ועלות העבודה תתייקר.
 • מורכבות העבודה – באופן כללי כדאי לפנות את הרהיטים והפריטים הגדולים מהבית כדי לאפשר לצבעי לעבוד בנוחות וביעילות, יחד עם זאת אפשר גם לרכז את הרהיטים, מוצרי החשמל ושאר החפצים במרכז החדר ולעטוף אותם בניילון או בד, אם הצבעי נדרש לעשות זאת הוא יתמחר זאת בהתאם.
 • צביעה דקורטיבית – כאשר הלקוח מבקש מחברת השיפוצים לצבוע את הקירות בגוונים מיוחדים או כאשר הלקוח מעוניין בצביעה דקורטיבית, עלות העבודה תתייקר בגלל מורכבות העבודה, ההכנות הנדרשות והזמן הארוך יותר לצביעה בכמה שכבות.
 • צביעת תקרה – צביעת דירה החל מ-1300 שקל ע"י צבעי מקצועי אינה כוללת צביעת התקרה, אם הלקוח מעוניין לחדש גם את צבע התקרה יש תוספת מחיר.

מה כלול בצביעת דירה החל מ-1300 ₪ ע"י צבעי מחברת רנוביישן שיפוצים?

חברת רנוביישן שיפוצים מתמחה בצביעת דירות ומשרדים בכל הארץ, צביעת דירה החל מ-1300 שקל כוללת בין היתר את העבודות הבאות:

 • ביקור צבעי מקצועי בדירה של הלקוח לבדיקה מצב הקירות ולהצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית במקום.
 • כיסוי רהיטים במרכז החדר באמצעות ניילון או בד גדול.
 • הסרת מדפים, מסמרים, שקעים וכיסויי מתגים.
 • תיקון חורים וסדקים קלים בקירות הדירה.
 • הכנת הקירות לצביעה, לרבות תיקוני טיח ושפכטל, איטום והסרת לכלוכים ואבק מהקירות.
 • צביעת שתי שכבות של צבע אקרילי.
 • ניקוי הדירה ופינוי פסולת בסיום עבודות הצבע.

חשוב להדגיש כי הצעת המחיר לצביעת דירה החל מ-1300 שקל הכל כלול על ידי חברת רנוביישן שיפוצים כוללת תיקונים קלים ועבודות שפכטל, הסרת כתמים מהקירות, כיסוי רהיטים במרכז החדר, צביעת חדרי האמבטיה והשירותים ועוד. בדרך כלל אפשר להסתפק בשתי שכבות צבע (אקריל), בהתאם לסוג וגוון הצבע הקיים.

אם הלקוח מעוניין לצבוע את התקרה יש תוספת מחיר, לרוב צובעים את התקרה בסיד. אם הצבע על הקירות הוא לא אקרילי, צריך למרוח שכבה של חומר מקשר (בונדרול). חשוב לציין כי צוות הצבעים של רנוביישן שיפוצים מתמחה גם בעבודות צבע מורכבות ודקורטיביות, לרבות שליכט צבעוני, צביעה עם טקסטורות, אפקטים בצבע וכיוצא בזה, לכן כדאי לתאם פגישה בדירה על מנת להתייעץ עם נציג החברה ולקבל הצעת מחיר מפורטת ומותאמת לתוצאות שהלקוח מעוניין לקבל.

צביעת הדירה – לבד או על ידי חברת שיפוצים?

אמנם, כל אחד יכול לרכוש דלי צבע, רולר ומברשות ולצבוע את הדירה לבד. יחד עם זאת, כאשר מעוניינים בצביעה איכותית ומקצועית כדי ליהנות מגימור יוקרתי אין תחליף לניסיון ולידע שיש לצבעים המעולים של חברת רנוביישן שיפוצים.

חברת רנוביישן שיפוצים מחויבת ללוחות זמנים קצרים, לעבודה נקיה, לאיכות ללא פשרות, לתוצאות מעולות, לשירות ברמה הגבוהה ביותר וכמובן למחיר המשתלם ביותר בארץ.

למידע נוסף ולהזמנת צביעת דירה החל מ-1300 שקל על ידי צבעי מקצועי הכל כלול – התקשרו עכשיו לחברת רנוביישן שיפוצים ואנחנו נדאג לכל השאר!

תוכן העניינים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לשיפוץ הבית או העסק שלכם ללא תשלום?

צרו עמנו קשר - 054-3566438

Call Now Button