ריצוף

חברת רנוביישן שיפוצים היא מהחברות המובילות בישראל לכל עבודות הבנייה והשיפוצים, החברה מציעה שירות מקצועי ברמה אחת אחת מעל כולם ומתחייבת לגימור יוקרתי ולמחירים תחרותיים ושווים כל כיס. בין היתר, רנוביישן שיפוצים מתמחה בעבודות ריצוף לבית ולעסק. החברה מציעה ריצוף לבית על ידי רצף מקצועי החל מ-80 שקל למטר בלבד, השירות בפריסה ארצית רחבה.

איך בוחרים ריצוף לבית?

בחירת ריצוף לבית על ידי רצף מקצועי החל מ-80 ש"ח למ"ר אינה דבר של מה בכך כיוון שיש מאות סוגי אריחי ריצוף מחומרים שונים במגוון רחב של דוגמאות, גוונים, גדלים וטקסטורות. הרצפה מהווה חלק מרכזי ומהותי בעיצוב הפנים ולרוב מרצפים מחדש את הרצפה במהלך שיפוץ מקיף (רמונט) בכל הבית או העסק. יחד עם זאת, אפשר להזמין עבודות ריצוף רק לחדר אחד, למשל ריצוף חדר אמבטיה, ואפשר לשלב ריצוף באריחים קרמיקה או גרניט ופורצלן בשילוב רצפת פרקט בחדרי השינה ו/או הסלון.

כאשר אתם בוחרים אריחי ריצוף לבית עליכם להתייחס לפרמטרים חשובים כגון: עמידות הרצפה בפני כתמים, שריטות וסימני שחיקה בגלל גרירת הרהיטים, כושר ספיגה של האריחים (עדיף אריחים בעלי ספיגה נמוכה מאוד), גודל המרצפות, סוג האריחים (טבעי או מלאכותי), מחיר האריחים והחומרים לריצוף וכמובן עיצוב ומראה.

מומלץ להתייעץ עם רצף מומחה של רנוביישן שיפוצים כדי לבחור נכון את סוגי האריחים. כאמור, יש מגוון עצום של סוגי ודגמי אריחים, האריחים הפופולריים ביותר הם אריחים טבעיים כמו שיש, צפחה, בזלת וגרניט, ואריחים מלאכותיים כמו גרניט פורצלן, אבן סינטטית וכיוצא בזה.

ריצוף מחדש או הדבקה?

כדי להוזיל את עלויות הריצוף לבית אפשר להזמין מצוות הרצפים של רנוביישן שיפוצים ריצוף בהדבקה. זו שיטה יחסית מהירה להחלפת הרצפה ללא צורך בפירוק והריסה, עם זאת לא תמיד פתרון זה מומלץ ללקוח, במיוחד אם הוא לא שיפץ את הדירה למעלה מ-10 שנים מאחר ובמקרה זה כדאי להשקיע יותר כסף ולהחליף גם את הצנרת הישנה.

שיטת ההדבקה מאפשרת לכם לחדש את עיצוב הבית בעלויות משתלמות ושוות לכל כיס, בלי להפוך את הדירה לאתר בנייה וללא צורך להשקיע בהחלפת הצנרת והחול הרטוב. המחיר של הדבקת ריצוף זולה בכ-30% בהשוואה לעלויות הריצוף הרגיל.

ריצוף לבית החל מ-80 שקל למטר על ידי רנוביישן שיפוצים

ריצוף לבית ע"י רצף מומחה החל מ-80 שקל למטר כדאי להזמין רק מחברת רנוביישן שיפוצים בגלל המקצועיות, הניסיון, העבודה הנקייה, הגימור היוקרתי, איכות החומרים וההתקנה והמחיר האטרקטיבי.

רצף מקצועי ומנוסה מטעם רנוביישן שיפוצים יגיע לדירה שלכם כדי לבדוק את מצב התשתיות ומורכבות העבודה, הוא יסייע לכם לקבל החלטות כמו סוג האריחים, גודל אריחי הריצוף, שיטת ההתקנה ועוד.

למידע נוסף ולהזמנת עבודות ריצוף לבתים החל-80 ₪ בלבד התקשרו עכשיו!

תוכן העניינים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לשיפוץ הבית או העסק שלכם ללא תשלום?

צרו עמנו קשר - 054-3566438

Call Now Button