שיפוץ חדר מדרגות

רוב הישראלים גרים בבתים משותפים, לכן הם משלמים תשלומי ועד בית שנועדו לכיסוי הוצאות האחזקה של הבניין וניהולו התקין. אחת לכמה שנים מומלץ להזמין את חברת רנוביישן שיפוצים כדי לשפץ את חדר המדרגות בבית המשותף. חברת רנוביישן שיפוצים מתמחה בכל עבודות השיפוצים ומציעה שירות מקצועי לוועדי בתים ולחברות אחזקה וניהול בנייני מגורים ומשרדים.

כחברה המובילה בארץ לכל עבודות השיפוצים, אנו מציעים שירות ייחודי לשיפוץ חדר מדרגות קומפלט החל מ-8 אלף בלבד. אנו מציעים שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף במחיר המשתלם ביותר בישראל, תוך התחייבות ללוחות זמנים קצרים, למינימום הפרעה לשכנים בזמן העבודה, לשירות אדיב ולתוצאות מעולות הנשמרות לטווח ארוך.

שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף הכל כלול – איכות חיים גבוהה לדיירים

חדרי המדרגות בבתים משותפים נמצאים בשימוש יומיומי על ידי הדיירים, הם משמשים גם את האורחים המגיעים לבקר את הדיירים, ספקי שירות שונים, אנשי תחזוקה ואחזקה ועוד. מראה ומצב חדר המדרגות בבית משותף משפיע על איכות החיים של הדיירים ועל שווי הדירות שלהם, לכן כדאי להשקיע בשיפוץ איכותי ומקצועי אחת לכמה שנים וליהנות מסביבת מגורים מטופחת ומושקעת המבטיחה תחושה נעימה בכל פעם שחוזרים הביתה ובכל יציאה מהדירה. במסגרת שיפוץ הכל כלול בחדר המדרגות בבית משותף החל מ-8,000 ₪ חברת רנוביישן שיפוצים מבצעת את העבודות הבאות:

  • תיקון סדקים בקירות ואיטום איכותי.
  • טיפול במפגעי עובש ורטיבות על קירות ותקרת חדר המדרגות.
  • עבודות צבע וסיוד בהתאם לתוכנית העבודה.
  • תיקונים קלים של מדרגות סדוקות או שבורות.
  • תיקון וצביעת מעקות בטיחות וידיות אחיזה בחדר המדרגות.
  • תיקון או החלפת גופי תאורה והתקנת נורות חסכוניות.
  • יישום חומרים נוגדי החלקה בהתאם לצורך על המדרגות.
  • עבודות גמר לעיצוב יוקרתי ולמראה אלגנטי של חדר המדרגות.

אפשר לשדרג את חבילת שיפוץ חדר המדרגות ולהוסיף עבודות כמו שיפוץ ועיצוב מחדש של לובי הכניסה לבניין, שיפוץ שביל הכניסה לבית המשותף, עבודות גינון, פוליש לרצפת הלובי וגרם המדרגות, החלפת ריצוף בחדר המדרגות, חיפוי קירות בסגנון יוקרתי, שיפוץ חזית הבניין, שיפוץ מקלט ומחסנים ועוד.

עבודה בטוחה ואחריות ארוכה

חברת רנוביישן שיפוצים מתמחה בין היתר בעבודות כמו שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף החל מ-8 אלף שקל, זהו שיפוץ קומפלט הכל כלול במחיר המשתלם ביותר בארץ. נציג מטעם חברת השיפוצים יגיע לפגישת הכרות עם נציגי ועד הבית של הבית המשותף, ולאחר בדיקה יסודית הוא ימליץ על היקף השיפוץ והעבודות הנדרשות בהתאם למצב חדר המדרגות ולפי בקשת ועד הבית המייצג את כלל הדיירים.

חשוב לציין כי חדר המדרגות מהווה שטח ציבורי של הבניין, הוא משמש את כל הדיירים, והחוק קובע שכולם צריכים להשתתף בעלות העבודה. ישנם בתים משותפים ללא מעלית בהם חדר המדרגות נמצא בשימוש תכוף, אך גם בבתים משותפים עם מעלית חשוב לשפץ את חדר המדרגות כדי ליהנות מתחושה נעימה, מאיכות חיים גבוהה יותר ועל מנת לשמור על ערך הדירות.

שיפוץ של חדר מדרגות בבית משותף החל מ-8 אלף ע"י רנוביישן שיפוצים

חברת רנוביישן שיפוצים מתכננת לפרטי פרטים את השיפוץ של חדר המדרגות בבית המשותף בו אתם גרים, לאחר אפיון הצרכים שלכם ובדיקה יסודית של חדר המדרגות והתשתיות הקיימות. לאחר חתימה על חוזה עבודה מפורט הכולל לו"ז, פירוט העבודה, חומרים, אחריות ופרטים נוספים, צוות החברה מגיע לבניין עם כל הציוד הנדרש ומבצע את העבודה במיומנות ובזמן הקצר ביותר כדי לא להפריע לחיי הדיירים.

למידע נוסף ולהזמנת שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף החל מ-8 אלף שקל, התקשרו עכשיו - 054-3566438

תוכן העניינים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לשיפוץ הבית או העסק שלכם ללא תשלום?

צרו עמנו קשר - 054-3566438

Call Now Button