שיפוץ דירה בתקציב מוגבל ועוד ב-48 שעות – איך עושים זאת נכון!

שיפוץ דירה בתקציב מוגבל - תמונה

מעוניינים לשפץ את הדירה בתקציב מוגבל ובזמן קצר עד 48 שעות? רוצים להזמין שיפוץ דירה מקבלן מקצועי המתחייב לבצע את העבודה תוך 48 שעות למרבות התקציב המוגבל? אם כן, התקשרו עכשיו לרנוביישן שיפוצים ואנחנו נבצע את הפרויקט לשביעות רצונכם המלאה.

מי צריך שיפוץ דירה מהיר ובתקציב מוגבל?

ברוב המקרים אנחנו מזמינים שיפוץ דירה כדי לחדש ולרענן את עיצוב הפנים וסביבת המגורים שלנו, וכדי לשמור על שווי הנכס. שיפוץ דירה יכול להיות חלקי או מלא (רמונט), לכן ניתן לשפץ רק את המטבח, רק את הסלון וחדרי השירותים והרחצה, או להחליט על שיפוץ מקיף וכולל. מאחר ורוב הישראלים אינם מעוניינים לפנות את הנכס לתקופה ארוכה עד השלמת עבודות השיפוצים יש אפשרות לשפץ את הדירה תוך 48 שעות בלבד, בהתאמה מושלמת לתקציב שלכם. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי עלויות השיפוץ המהיר בדרך כלל גבוהות יותר בגלל מורכבות הפרויקט והעבודה תחת לחץ זמן.

באופן כללי, כדאי להזמין שיפוץ  דירה בתקציב מוגבל ועוד ב-48 שעות בלבד אם מעוניינים להעמיד את הדירה למכירה בשוק החופשי או אם חותמים על חוזה שכירות ומתחייבים בפני השוכרים לנכס משופץ ונקי. שיפוץ דירה תוך 48 שעות מבטיח נכס מעוצב במראה חדיש ומרשים, לכן אפשר להציג את הדירה למכירה בפני קונים ולקבל תמורה גבוהה יותר ממחירי השוק. אנשים מעדיפים לקנות דירה משופצת המאפשרת להם לעבור מיד בלי להשקיע זמן וכסף בשיפוץ והכנת הדירה לקראת אכלוס. לכן, יש אפשרות לקבוע תקציב מוגבל, בדרך כלל כמה עשרות אלפי שקלים, וקבלן השיפוצים ישלים את העבודות תוך 48 שעות בלבד.

משקיעים תקציב מוגבל ונהנים מדירה משופצת ויפה

כל מתווכי הנדל"ן ימליצו לכם להשקיע לפחות 20,000 עד 30,000 ₪ בשיפוץ הדירה לפני מכירה, הסיבה לכך היא שהשיפוץ מעלה את שווי הנכס בעיני הקונים הפוטנציאליים, ולרוב ניתן לקבל מחיר גבוה יותר לפחות ב-10%. אם מחיר הדירה בשוק החופשי הוא 1,000,000 ₪ ותחליטו להשקיע 25,000 בשיפוץ מהיר, תוכלו לקבל בעת מכירת הדירה סכום של כ 1.1 מיליון ₪, כלומר השקעתם 25,000 ש"ח וקיבלתם תמורה גבוהה יותר ממחיר השוק, לכן גם החזרתם את ההשקעה בשיפוצים וגם קיבלתם יותר כסף עבור הדירה.

חשוב לציין כי שיפוץ דירה בתקציב מוגבל ועוד ב-48 שעות לא יכול להיות שיפוץ מקיף הכולל החלפת צנרת, פירוק והחלפת אריחי הריצוף, פירוק והחלפת חיפויי קירות ועבודות מורכבות נוספות. בשיפוץ תוך 48 שעות מתמקדים בתיקונים קלים ובעבודות מהירות שניתן להשלים בזמן ובתקציב המוגבל. 

לכן, קבלן השיפוצים יבצע בעיקר עבודות צבע, תיקונים קלים בקירות כמו מילוי סדקים ותיקון בעיות רטיבות, הוא יכול גם להדביק אריחי ריצוף וחיפויי קירות חדשים על התשתיות הקיימות, להחליף כלים סניטריים סדוקים, להתקין גופי תאורה חדשים, להתקין אביזרים במראה יוקרתי בחדרי הרחצה והשירותים וכו'. כמו כן, אפשר בתקציב המוגבל ובפרק זמן קצר לשנות את החלוקה הפנימית באמצעות בניית קירות גבס, לתכנן ולהתקין נישה דקורטיבית מגבס לטלוויזיה, לבנות ספרייה וכוננית מרשימה מגבס ועוד.

רנוביישן שיפוצים מתמחה בפרויקטים של שיפוץ דירה תוך 48 שעות בתקציב מוגבל. לקוחות רבים שואלים אותנו האם אפשר לבצע רמונט תוך 48 שעות לכן התשובה שלנו היא שהדבר אפשרי, אך לא ניתן בזמן הקצר להחליף צנרת, להחליף את כל תשתיות החשמל ולפרק רצפה. למרות התקציב והזמן המוגבל רנוביישן שיפוצים יכולה לשדרג את הדירה ולעצב אותה מחדש, בין אם אתם מתכננים למכור את הדירה ובין אם השיפוץ נעשה למענכם.

למידע נוסף, לייעוץ ולהזמנת שיפוץ דירה בתקציב מוגבל ועוד ב-48 שעות – התקשרו עכשיו וחברת רנוביישן תבצע את העבודה לשביעות רצונכם המלאה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button